Sosyal Yardım

Ekmek Yardımı

Ekmek Yardımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde Başkent genelinde ekmek yardımı yapıyor.

Yardımlar, şirketimizin organizasyonuyla Ankara’nın merkez ilçelerinde, belirlenen noktalarda yapılıyor. Sosyal hizmet uzmanları tarafından bizzat adreslerde yapılan incelemeler sonucu ücretsiz ekmek yardımı yapılmasına karar verilen ailelere, ekmek yardım kartı veriliyor.

Çorba Dağıtımı

Çorba Dağıtımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenci dostu uygulamalarına hız kesmeden devam ediyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın talimatıyla üniversitelerde öğrencilere ve sanayi bölgelerinde işçilere yönelik başlatılan sıcak çorba dağıtımı yoğun ilgi görüyor. Organizasyonun tamamı şirketimizce gerçekleştiriliyor.

Gıda Yardımı

Gıda Yardımı

Yıllardır aksatmadan gıda yardımı yapan Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuyor. Her yıl yaklaşık 160 bin aileye, 300 bin takım gıda yardımı yapılıyor. Bu organizasyonun önemli aşamaları şirketimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Giysi Yıkama Yardımı

Giysi Yıkama Yardımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli öğrencilere ekonomik olarak destek olabilmek amacıyla yaz-kış haftada 7 gün ücretsiz çamaşır yıkama ve ütü hizmeti veriyor. Giysi Yıkama Merkezlerinden sadece öğrenciler değil engelli ve yaşlı vatandaşlar da yararlanabiliyor. Organizasyonun tamamı şirketimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Get a Free Quote Today!