Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Firmamız 2000 yılında Anket Kültür ve Turizm Etkinlikleri Tekstil Temizlik Organizasyon Hizmetleri Restorasyon ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi olarak kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı her türlü kültür, sanat, reklam ve tanıtım hizmetlerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapmak ve yaptırmak, tesis kurmak ve kurdurmak, işletmek ve işlettirmektir.

Firmamızın hizmet verdiği alanlar; dini ve milli bayram kutlamaları, özel gün kutlamaları, konser organizasyonu, açılış organizasyonu, sergi organizasyonu, tanıtım etkinlikleri organizasyonu, ödül törenleri organizasyonu, gösteri ve animasyonlar, kongre ve seminer organizasyonu, tasarım ve sunum, personel temini, genel temizlik hizmetleri, ulusal ve uluslararası kongre, seminer ve gösteri organizasyonları, sosyal yardım organizasyonları, Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırları içindeki hafriyat sahalarının işletilmesidir.

ANKET A.Ş. Kuruluş amacı doğrultusunda, Ankara’nın kültürel, coğrafî ve sanatsal güzelliklerini yurt içinde ve yurt dışında tanıtmak için organizasyonlar, yayımcılık faaliyetlerinden; ulusal ve uluslararası panel, sempozyum, festival, restorasyon çalışmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede, faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca ANKET A.Ş. yapılan organizasyon işlerinin yanı sıra üstlendiği sorumluluğun gereği olarak dış ticaret konusunda kendisini geliştirmiş ve adını ulusal olarak duyurmuş bir firmadır.

ANKET A.Ş., uzman personel ve yönetimiyle yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği organizasyonlarda Ankara’ da öncü firmalardandır. Daha önceki yıllarda gerçekleştirmiş olduğu organizasyonlar ile bir marka olduğunu kanıtlamıştır.

Şirketin Tescil Edilen Unvanı:
Anket Ankara Kültür Turizm Etkinlikleri Tekstil Temizlik Organizasyon Hizmetleri Restorasyon ve İnşaat Ticaret A.Ş.

Bağlı olduğu Ticaret Odası ve Ticaret Sicil Numarası:
Ankara Ticaret Odası – 88437

Vergi Dairesi ve Vergi Numarası:
Dışkapı Vergi Dairesi – 0690012552

Merkez Adresi:
Yeşiltepe Mahallesi Günebakan Sokak No:5  Keçiören / ANKARA

Ana sözleşmesinde yer alan faaliyet alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği çalışmalar ile örnek bir kuruluş olmak.

Her zaman daha iyisini yapabilmek anlayışıyla, yenilikleri takip edip, verilen tüm hizmetlerden faydalanan kişilerin önceliklerini ve geribildirimlerini dikkate alınarak sürekli olarak yenilenmek.

  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlayarak, ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmek,
  • Tüm çalışanlarımızın ortak katılımını temin etmek ve müşteri şartlarına uyarak sürekli iyileşmeyi sağlamak,
  • Çalışmalarımızı hedefler çerçevesinde gerçekleştirmek,
  • Bütün personeli sürekli eğitime tabi tutarak, hizmette verimi artırmak,
  • İlk defasında, zamanında ve her defasında aynı kalitede hizmet sunarak iç ve dış müşteri memnuniyetlerini en ileri seviyeye yükseltmek,
  • Yasal şartları eksiksiz yerine getirmek,
  • Uygulamada olan Kalite Yönetim Sistemine uymak ve gereklerini eksiksiz olarak yerine getirmek .

Anket A.Ş. insan kaynakları politikası, adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, her bir çalışanın  değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen,  şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler.

Get a Free Quote Today!