Organizasyonlar

Kongre ve Seminerler

Kongre ve Seminerler

Anket A.Ş., ulusal veya uluslararası her türlü kongre, seminer, toplantı, sanat, spor, sempozyum organizasyonlarını, profesyonel ekibi ile çağdaş bir anlayışla gerçekleştirmektedir.

Fuar Organizasyonları

Fuar Organizasyonları

Her türlü fuar organizasyonunun ve planlaması ve gerçekleştirilmesi bu konuda tecrübeli insan kaynağımız tarafından sağlanmaktadır. Fuar organizasyonunun gerektirdiği tüm noktalarda faaliyet göstermekteyiz.

Tiyatro Etkinlikleri

Tiyatro Etkinlikleri

Milli kültürümüzü yaygınlaştırma ve geliştirme, evrensel değerlerle bütünleştirme çabasındaki sanat anlayışı, halkımızın gerek kültürel yapısını gerekse ahlaki birikimlerini sağlamlaştıran bir niteliğe sahip olmalıdır. Ayrıca çağdaş dünya sanatlarının da halkımızın beğenisine sunulması gerekmektedir.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sanatsal ve kültürel yönden gelişmesi için çeşitli çocuk oyunlarını sahneliyoruz.

Spor ve Gezi

Spor ve Gezi

Ankara Halkına belirli periyotlarla spor ve e-spor etkinlikleri ve kültür, sanat ve eğlence amaçlı geziler düzenliyoruz. Geziler tamamen ücretsiz olup deneyimli rehberler eşliğinde yapılmaktadır.

Konser ve Festival

Konser ve Festival

Anket A.Ş. çeşitli kültür sanat etkinlikleriyle Ankara Halkına unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Gençlerimiz başta olmak üzere bütün halkımıza konserler ve festivaller düzenlemekteyiz. Yapmış olduğumuz konserlerle Ulusal basında yer almakta ve etkinliklerimize Türkiye’nin çeşitli illerinden katılım sağlanmaktadır.

Sergi – Tören – Lansman

Sergi – Tören – Lansman

Anket A.Ş., uzman ve deneyimli personeliyle farklı bakış açısıyla etkinlik yönetimi konularında stratejik çözüm ortaklığı sunmaktadır. Organizasyonlardaki amacımız ürünleriniz ve hizmetlerinizdeki kalite garantisini 3. şahıslara direk olarak sunmak, yapılan işi geniş kitlelere farklı iletişim kanallarıyla iletebilmektir.

Get a Free Quote Today!